12 استان متاثر از سیل و طوفان، ادامه امدادرسانی به سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان امداد نجات جمعیت هلال احمر ضمن تشریح آخرین وضعیت امدادرسانی به 12 استان متاثر از سیل و طوفان، از ادامه امدادرسانی ها به استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.

12 استان متاثر از سیل و طوفان، ادامه امدادرسانی به سیستان و بلوچستان

مرتضی سلیمی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد آخرین وضعیت عملیات امدادرسانی به استان های متاثر از سیل گفت: عملیات امدادرسانی در 11 استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، گلستان، مازندران و همدان انجام گردیده و امدادرسانی ها در مناطقی از استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان امداد نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از 28 تا 30 شهریور در 25 شهر و روستای استان های متاثر از سیل و همچنین رعد و برق امدادرسانی گردیده است، گفت: 981 نفر در این مناطق امدادرسانی گردیده و به 92 نفر اسکان اضطراری یافتند. همچنین دو نفر به مراکز درمانی منتقل شدند و سه نفر نیز خدمات سرپایی دریافت کردند.

وی با بیان اینکه حوادث طبیعی اخیر یک تن فوتی در شاهرود بر جای گذاشت، گفت: تاکنون تنها فوتی در مناطق حادثه دیده همان یک مرد 60 ساله در روستای ارمیان شاهرود بوده است.

سلیمی با بیان اینکه اینکه 18 واحد مسکونی نیز از آب تخلیه شد، گفت: در طول این عملیات ها، 151 امدادگر در قالب 42 تیم عملیات امدادرسانی فعالیت داشتند. همچنین اقلامی از جمله 18 دستگاه چادر، بیش از 200 تخته پتو، بیش از 100 تخته موکت و نایلون، کنسروجات، حبوبات و ... میان حادثه دیدگان توزیع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "12 استان متاثر از سیل و طوفان، ادامه امدادرسانی به سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 استان متاثر از سیل و طوفان، ادامه امدادرسانی به سیستان و بلوچستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید