فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم، شادی گل فیرمینو را دوست داشتم

فوتبال جهان- یورگن کلوپ از عملکرد شاگردانش برابر پاری سن ژرمن فرانسه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد.

فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم، شادی گل فیرمینو را دوست داشتم

به گزارش خبرنگاران، یورگن کلوپ که تیم تحت هدایتش شب گذشته (سه شنبه) در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با گلی که روبرتو فیرمینو در دقیقه 2+90 به ثمر رساند، به پیروزی دراماتیک 3 بر 2 مقابل پاری سن ژرمن دست یافت، پس از این بازی گفت: ما نه تنها خیلی در این بازی جنگیدیم و من هم خیلی آن را دوست داشتم، بلکه فوتبال خیلی خوبی را هم از خود به نمایش گذاشتیم. ما اعتماد به نفس خود را هم نشان دادیم. تیم اکنون نسبت به گذشته هماهنگ تر است.

سرمربی لیورپول در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام نمود: پاری سن ژرمن کمی سیستم بازی اش را تغییر داد که انتظارش را داشتیم، اما خیلی به آن فکر نکرده بودیم. حضور نیمار در سمت چپ خط حمله پاری سن ژرمن ایده بدی نبود و کار برای دفاع کردن را سخت کرد. به هر حال ما احتیاج به تمرکز بیشتری داشتیم و به نظرم کارمان را به خوبی انجام دادیم.

وی توضیح داد: ما مناطق زیادی از زمین را پوشش دادیم و تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم. همچنین وقتی صاحب توپ شدیم سعی کردیم از سمت راست خود - سمتی که نیمار بازی می کرد - برای نفوذ استفاده کنیم. نیمار هم بازیکنی در سطح کلاس جهانی است، اما او یک مدافع نیست و سعی کردیم از همین نقطه ضعف بهره لازم را ببریم.

کلوپ در بخش پایانی صحبت هایش در تمجید از زننده دو گل تیمش در این بازی گفت: استوریج بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت و پیش از بازی هم به دنیل گفتم که تا حالا او را اینقدر آماده ندیده بودم. او به خوبی در این بازی مالکیت توپ را برای ما به ارمغان آورد. سپس بابی فیرمینو در دقیقه 72 به جای استوریج به بازی آمد و یاری شایانی به ما کرد. شادی گل او را هم دوست داشتم.

فیرمینو که چشمش در بازی با تاتنهام در لیگ برتر آسیب دیده بود، پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش سرخپوشان مرسی ساید مقابل پاری سن ژرمن یک دستش را روی چشمی که اخیراً آسیب دیده بود نگه داشت تا به نوعی نشان دهد که حتی با یک چشم هم می توان به حریف ضربه زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم، شادی گل فیرمینو را دوست داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم، شادی گل فیرمینو را دوست داشتم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید