کوئنترائو: فقیر متولد شدم و برایم مهم نیست فقیر بمیرم!

مدافع سابق رئال مادرید می گوید متحمل ضرر مالی سنگین گردیده اما در عوض آن چیز مهمی به دست آورده است.

کوئنترائو: فقیر متولد شدم و برایم مهم نیست فقیر بمیرم!

به گزارش خبرنگاران، تکلیف فابیو کوئنترائو خاتمه روز گذشته معین شد و مدافع پرتغالی نیمکت نشین رئال مارید به تیم ریو آوه پرتغال پیوست، همان تیمی که دوران بازیگری اش را در آن شروع کرد. او در حالی به ریو آوه پیوست که گفته می شد در آستانه پیوستن به اسپورتینگ لیسبون است، همان تیمی که فصل گذشته به صورت قرضی در آن توپ می زد و ظاهراً به او وعده داده بود که قراردادش را قطعی می نماید.

کوئنترائو گفت: من تا روز 31 آگوست (روز آخر بازار نقل و انتقالات تابستانی) منتظر تماس اسپورتینگ ماندم، تماسی که برای آن تمام طول سال گذشته با جان و دل کوشش کردم اما یک تماس هم دریافت نکردم. این واقعا تلخ است.

با وجود طعم تلخی که بدقولی اسپورتینگ لیسبون در کام کوئنترائو برجا گذاشت، او آنقدرها هم ناراحت نیست و در حقیقت از تصمیمش برای رفتن به ریو آوه ابراز رضایت کرد. وی اضافه نمود: بعد از آن ماجرا، فکر کردم که من به احساس آرامش و خوشحالی احتیاج دارم و برای رسیدن به آن متحمل کلی ضرر مالی شدم. من چشمم را روی کلی پول بستم تا این خوشحالی را در باشگاهی که همیشه با من صادق و وفادار بود به دست آورم. درست است که پولی زیادی از دست دادم اما با هیچ پولی نمی توان خوشبختی را خرید. من فقیر به جهان آمده ام و برایم مهم نیست که فقیر هم از جهان بروم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کوئنترائو: فقیر متولد شدم و برایم مهم نیست فقیر بمیرم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوئنترائو: فقیر متولد شدم و برایم مهم نیست فقیر بمیرم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید