سلامتی و پزشکی

اغلب تجهیزات پزشکی کشور وارداتی است، توجه به پزشکی بازساختی

به گزارش خبرنگاران، محمدتقی جغتایی، روز شنبه در چهارمین کنگره پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران، در مرکز همایش های رازی، اضافه کرد: حوزه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی بین رشته ای بوده و با علوم پزشکی و مهندسی در ارتباط است و این حوزه با سلول،...

18 فروردین 1398

رویدادهای میلیاردی هم به زندگی لاکچری اضافه شد، غذاهای 5 میلیونی

مجید ابهری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: هر روز شاهد ظهور رفتارهای جدید از سوی نوکیسه گان و تازه به دوران رسیده ها که پولهای بدون زحمت دارند هستیم.

11 فروردین 1398

علت افسردگی در فصول پاییز و زمستان چیست؟

یک روانشناس تخصصی کودک و نوجوان ضمن بیان اینکه هنوز علت دقیق افسردگی در فصول سرد از نگاه روانپزشکان تعیین نشده است گفت: اما به نظر می رسد تأثیر عرض جغرافیایی بر اختلالات خلقی به واسطه تغییرات دسترسی به نور خورشید به طور چشمگیری در بروز این امر موثر باشد.

8 فروردین 1398

سلیمی اطلاع داد بهره مندی از 61 دستگاه آمبولانس و 2 بالگرد در طرح همسفران خورشید

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از بهره مندی از 61 دستگاه آمبولانس و 2 بالگرد در طرح همسفران خورشید اطلاع داد.

5 فروردین 1398

5 میلیون ایرانی در آستانه مبتلا شدن به دیابت هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمد هادی ایازی در آیین بهره برداری از سرای سمن های سلامت و 37 کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برای جلوگیری از بیماری های غیر واگیر کارهایی نظیر برپایی کارگاه آموزشی پیش بینی...

15 اسفند 1397

دولت بدنبال افزایش رضایتمندی، بسته های حمایتی آبان توزیع می گردد

به گزارش خبرنگاران، جمشید انصاری در جلسه شورای اداری که صبح شنبه در سالن اجتماعات غدیر استانداری گیلان برگزار گردید با اشاره به موضوع اصلاح نظام اداری، اظهارکرد: زمانی برنامه ریزی ها در حوزه نظام اداری موثر خواهد بود که سبب ارتقای کیفیت خدمات به مردم...

7 اسفند 1397

فوتبال دنیا، رایان گیگز: منچستریونایتد قادر به رقابت با تیم های خوب است

فوتبال دنیا - رایان گیگز معتقد است خط حمله منچستریونایتد می تواند برای هر تیمی دردسرساز گردد.

5 اسفند 1397

همه فکر می کردند اغراق می کنم!

آرتور اشکین یکی از سه برنده نوبل فیزیک 2018 و مسن ترین فردی که تاکنون موفق به کسب این افتخار گردیده می گوید که به رغم سن بالا همچنان به کار تحقیق و پژوهش ادامه می دهد و علم تنها چیزی است که وی در آن عملکرد خوبی دارد.

15 بهمن 1397

فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: تمامی فضاها برای نفوذ مهاجمان پاری سن ژرمن را بستیم، شادی گل فیرمینو را دوست داشتم

فوتبال جهان- یورگن کلوپ از عملکرد شاگردانش برابر پاری سن ژرمن فرانسه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد.

19 دی 1397

تخصیص کل ظرفیت پذیرش سال جاری به دانشجویان غیرشهریه پرداز

رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به سیاستهای دانشکده برای پذیرش دانشجو برای امسال، گفت: بر اساس سیاست های کلی دانشگاه، امسال کل ظرفیت پذیرش دانشجو از طریق کنکور به دانشجویان غیرشهریه پرداز تخصیص یافته است.

10 دی 1397

هزینه تربیت دانشجوی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد از دولتی ها پایین تر است

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قیمت تمام گردیده و هزینه تربیت دانشجوی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشگاه های دولتی بسیار پایین تر است.

4 دی 1397

ناژوان به تهدید تبدیل خواهد شد؟!

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: اگر طرح های میان مدت حفاظت و تامین آب ناژوان با بودجه 30 میلیاردی انجام نگردد، این فرصت بزرگ شهر اصفهان، تبدیل به تهدید این کلانشهر می گردد.

28 آذر 1397

املاک وزارت بهداشت مستند می شوند

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: بخش زیادی از املاک این وزارتخانه مستندسازی نگردیده بود، اما با توجه به سامانه ای که در این زمینه راه اندازی گردیده است، تمام اسناد حوزه سلامت به روزرسانی و املاک این حوزه تجمیع خواهد شد.

2 آبان 1397